Rulet Renkleri (Kırmızı Siyah) Taktiği

Rulet Renkleri, Rulet Renk Taktiği, Rulette Kırmızı Siyah, Rulette Renk Oynama

Rulet hakkında nerede köşede sapakta kalmış konu varsa hepsini yazmak için gayret gösteriyorum. Çünkü böyle konular her zaman çok daha fazla aranıyor. Bilinmeyen rulet aramaları olarak da bunları görebiliriz.  Hangi zamanda yaşadığımızın hiç bir önemi yok şu an. 10 sene öncesinde dünyaya gelen biri de şimdi dünyaya gelen biri de rulet renkleri hakkında illa ki bilgi sahibi olacaktır. Çünkü tam da onların devrine denk geliyor bu online platformlardaki rulet oyunları. Kumarhanelere gitmek yok bundan böyle. Siz de bana biraz olsun güveniyorsanız rulet renkleri hakkında en güvenilir anlatımları yakalamış olacaksınız.  Uzun bir süre sizinle olmayı istiyorum, umarım bir çok haber hakkında bizden ayrılmazsınız. Eğer aklınızda da fikrinizde de rulet oynamak var ise lütfen sitemizi sık kullanılanlar arasına ekleyin bilgisayarınızda. Tabi rulet oyunundaki renkler hakkında bilgi almak da ayrıca yapacağınız bir gözlem olacak. Çok uzatmadan devam edeyim.

Rulet Renkleri, Rulet Renk Taktiği, Rulette Kırmızı Siyah, Rulette Renk OynamaRulet oyununda kırmızı siyah renkler vardır.  Bir de 0 sayısının bulunduğu yeri belli eden yeşil renk var. Ama bizim asıl meselemiz kırmızı ve siyah olanlardır. Çünkü en çok oynanan ve para yatırılan renk grupları onlar. O yüzden 0 sayısının bulunduğu yer çok da önemli değil bizim için. Peki kırmızı hangi sayılarda var, siyah hangilerinde var? Rulet masasındaki rakamlar 1 ile başlar 36 ile biter. 1 kırmızı renktedir. 2 siyah ve 3 yine kırmızıdır. Bu şekilde bir kırmızı bir siyah renkte devam eder hepsi. 36’ya geldiğimizde yine kırmızı ile bittiğini görürüz. Burada önemli olan şey bu renkler ile nasıl bir taktik yapabiliriz? Rulette renk taktiği dediğimiz şey geliyor insanın aklına. Bunu gerçekleştirmek için çok geniş düşünmemek lazım. Aslında çok basit olasılıklardan bahsedebiliriz. Örneğin bir oyunda en çok çıkan rengi bulup ona diğer renge göre daha fazla para yatırabiliriz. Örneğin kırmızı en çok çıkıyor ise ona 2 diğerine 1 yatırabiliriz. Zaten rulette renk 2 katı kazanç sağladığı için her türlü kâra geçmiş oluyoruz. Problem kalmıyor bu sebeple. Bunun dışında renk ile sayıları birleştirmek lazım. Mesela biz bir ara hesaplamıştık. Belirlediğimiz 2 rakamı dışarıda bırakıyoruz. Yani 36 rakamdan 2 tanesine para yatırmıyoruz. Sonra diğer tümüne bahisleri yapıyoruz. Böyle %98 kazanma şansı ortaya çıkıyor.

Onu da geçtim, sonra renk kısmına geçiyoruz. Bu boş bıraktığımız 2 rakamın renkleri diyelim ki siyah olsun. Siz kazancı arttırmak adına kırmızıya da ekstradan bir şeyler yatırmanız gerekiyor. Ama şöyle düşünün, illa ki kazanacaksınız o para yatırdığınız sayılardan ancak kırmızı renge öyle bir miktar yatırın ki kaybetseniz bile sizi zarara sokmasın. Benim canlı rulet oynarken en çok yaptığım taktik budur. Çok da kazançlı oluyor. Çok güzel miktarlar elde ettim. Ama size aslında gereken rulette renk oynama esnasında bulunduğunuz kaliteli bir rulet oynama sitesidir. Eğer ki siz de güzel bir rulet sitesi arıyorsanız, hile yapmayan, daima oyuncusunu düşünen, hızlı para çekilen ve yatırılan bir tane olsun diyorsanız şimdi verdiğim tabloya göz atın. Hepsi ziyaretçilerimiz için hazırlanmış özel lisanslı rulet oynama siteleridir.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir